Perşembe , 21 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Fatih Terim’den çok önemli karar !
Fatih Terim’den çok önemli karar !

Fatih Terim’den çok önemli karar !

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Gökhan Töre ile yaşadıkları silah olayının ardından A Milli Takım’a çağırmadığı Bayer Leverkusenli Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak’la ilgili önemli bir karar aldı. Terim Almanya’da, A Milli Takım’ın kaptanı Arda Turan ile Hakan Çalhanoğlu’nu karşı karşıya getirecek olan Bayer Leverkusen-Atletico Madrid UEFA şampiyonlar ligi maçını izleyecek.

Hatırlanacağı üzere Bayer Leverkusen Genel Menajeri Rudi Völler’in geçtiğimiz hafta Hürriyet’e, “Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak’ın Türk Milli Takımı’nda olması bizi mutlu eder” açıklamasını yapmıştı. Völler bu sözleri söylemekle de kalmadı, Fatih Terim’i Atletico Madrid ile oynayacakları maça davet etti.

BABA ÇALHANOĞLU’NDAN TERİM’E BARIŞ ELİ: GEÇMİŞE SÜNGER ÇEKELİM

Hürriyet’te yer alan Ali Naci Küçük imzalı habere göre daveti kabul eden Terim, A Milli Futbol Takımı İdari Menajeri Şükrü Hanedar’la birlikte Almanya’ya gitti.

Hatırlanacağı üzere Hakan Çalhanoğlu’nun babası Hüseyin Çalhanoğlu geçtiğimiz günlerde Fatih Terim’e mesaj göndererek, “Geçmişe sünger çekelim” ifadesini kullanmıştı.

Ömer Toprak cezalı olduğu için bu maçta forma giyemeyecek.

Etiketler: