Pazartesi , 25 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » FB’ye saldırıda iki gözaltı..Zanlı’nın ilk sözü ne oldu ?
FB’ye saldırıda iki gözaltı..Zanlı’nın ilk sözü ne oldu ?

FB’ye saldırıda iki gözaltı..Zanlı’nın ilk sözü ne oldu ?

Fenerbahçe kafilesinin, Çaykur Rizespor karşılaşmasından sonra otobüsle Trabzon Havaalanı’na giderken Sürmene İlçesi’nde saldırıya uğraması ile ilgili olarak 2 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyla ilgili 2 kişinin gözaltına alındığını söyledi.

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, düzenlediği basın toplantısında sarı-lacivertlileri taşıyan otobüse yönelik silahlı saldırıyla ilgili, sabaha doğru iki kişi üzerine yoğunlaştıklarını belirterek, “Rize’den intikal eden konvoyda bir kişi, bir kişi de silahlı saldırıyı yapan kişi yönünde bulgular vardı. Bu kişileri aldık, delillerle bulgular ve diğer ilk emareler alan çalışması, bu iki kişiyi doğruluyor” dedi.RESIMID_15645869

İŞTE O İSİMLER

Elde edilen verilerin ardından, bu sabah saatlerinde gözaltına alınan şüphelilerin Nihat S. (38) ile Emre A. (27) olduğu öğrenildi.Zanlı Nihat S’nin adliye getirilirken ilk sözü ‘Sıkıntı yok’ oldu.

Kafileyi taşıyan otobüse eşlik eden konvoyun içinde bulunduğu belirtilen şüphelilerden birinin, saldırıya uğrayan otobüs ve olay yerini cep telefonuyla görüntülediği tespit edildi.

Sürmene Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından şüphelilerden birinin Trabzon Emniyet Müdürlüğüne getirildiği, diğerinin de getirilmesinin beklendiği öğrenildi.

DHA

 

Etiketler: