Pazartesi , 1 Haziran 2015
Anasayfa » Alt Manşet » Flaş..Flaş..Emre Belözoğlu’na saldırı..Feribotta dövdüler..Silahlar çekildi
Flaş..Flaş..Emre Belözoğlu’na saldırı..Feribotta dövdüler..Silahlar çekildi

Flaş..Flaş..Emre Belözoğlu’na saldırı..Feribotta dövdüler..Silahlar çekildi

Habertürk’te yer alan bilgiye göre Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Mudanya feribotunda Beşiktaşlı taraftarların saldırısına uğradı.

Takımlarının Akhisar Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmayı izlemek için Manisa’ya giden siyah beyazlı taraftarların Emre’ye önce sözle sataştı, ardından fiziki saldırıda bulundu. Emre’nin de karşılık vermesi üzerine ortalık bir anda karıştı. Bunun üzerine Emre’nin yanında bulunan eski futbolcu ve menajer Orhan Ak, belindeki tabancayı çekerek, saldırıda bulunanlara, “Dağılmazsanız ateş açarım” diye bağırdı. Orhan Ak’ın bu sözlerinin ardından saldırganlar dağıldı.

EMRE: ETRAFIMI SARIP KÜFÜR ETTİLER

Emre Belözoğlu olayla ilgili olarak Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Feribotta etrafımı sardılar, küfür ettiler. Ben de aşağı indim onlarla kavga ettim. Bana saldıran kişilerden şikayetçi oldum, şu an Eskihisar’da bir karakolda polise ifade veriyorum” dedi. Emre’nin şikayeti üzerine karakola götürülen taraftarlar şu an polise ifade veriyor…

TAŞIMA RUHSATLI SİLAHIM VAR

Haber1903’e konuşan Orhan Ak ise, “Bayağı kalabalık bir grup bize saldırdı. Bizde ortamı yumuşatmaya çalıştık. Şu anda herhangi bir sıkıntı yok. Benim yanımda taşıma ruhsatlı silahım var. Taraftarlara silah çekmedim” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: