Pazartesi , 25 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Otobüs şoförüne F.B yönetiminden geçmiş olsun ziyareti
Otobüs şoförüne F.B yönetiminden geçmiş olsun ziyareti

Otobüs şoförüne F.B yönetiminden geçmiş olsun ziyareti

Trabzon Sürmene’de Fenerbahçe kafilesine yönelik silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran’ın tedavisi Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde devam ediyor. Yaralanmasına rağmen soğukkanlı şekilde otobüsü durdurarak muhtemel bir facianın önüne geçen Kıran’ı, bugün Fenerbahçeli yöneticiler ziyaret etti.

Kıran’ı hastanedeki odasında ziyaret eden Fenerbahçeli yönetici Metin Doğan, kendisine üzerinde adının yazılı olduğu, 53 numaralı ve futbolcular tarafından imzalanmış Fenerbahçe forması hediye ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Fenerbahçe ve bütün camialar adına Kıran’a teşekkür eden Doğan, “Çok soğukkanlı davrandın, cesaret örneği gösterdin. Olası çok büyük bir facianın önüne geçtin. Allah korusun öyle bir facia meydana gelmesi halinde ülkeye gelebilecek zararları da düşündüğümüz zaman gösterdiğin cesaretin ne kadar anlamlı olduğunu anladık” dedi.

Otobüs şoförü Ufuk Kıran da kendisinin görevini yaptığını söyledi. ‘Bir faciayı önleyebildiysek ne mutlu bize’ diyen Kıran, “Şükürler olsun hayattayız. Bize olan oldu, bizimle atlattık. Ne mutlu bize” dedi.

Sağlık durumu iyi olan Kıran’ın bugün akşam saatlerinde ya da yarın taburcu edilebileceği belirtildi.

Etiketler: