Salı , 2 Haziran 2015
Anasayfa » Manşet » Sergen Yalçın ve Ahmet Dursun’u yıkan haber
Sergen Yalçın ve Ahmet Dursun’u yıkan haber

Sergen Yalçın ve Ahmet Dursun’u yıkan haber

Bugün Beşiktaş’ta kötü haberler peş peşe geldi. Önce Sergen Yalçın’ın babası Özer Yalçın vefat etti. Kısa süre sonra ise bir diğer Beşiktaş efsanesi Ahmet Dursun’un babasının vefat haberi alındı. Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın babası Özen Yalçın (fotoğrafta) bu sabaha karşı vefat etti. Özer Yalçın’ın cenazesi bugün Kilyos Camii’den ikindi namazıyla birlikte kaldırılacak. Özer Yalçın, geçtiğimiz aylarda hastalığı nedeniyle tedavi altına alınmıştı

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYIMLADI

Beşiktaş Kulübü, babası vefat eden Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’a başsağlığı mesajı yayımladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan mesajda, “Unutulmaz futbolcularımızdan ve Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın babası Özer Yalçın’ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verildi.

AHMET DURSUN’UN BABASI DA VEFAT ETTİ

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ahmet Dursun’un babası İsmet Dursun da hayatını kaybetti. Siyah-Beyazlı kulüp vefat haberinin ardından resmi siteden başsağlığı mesajı yayımladı.

Açıklama şöyle:

“Unutulmaz futbolcularımızdan Ahmet Dursun’un babası İsmet Dursun’un vefat ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.”

 

Etiketler: