Çarşamba , 13 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Yok artık…F.B otobüsüne saldıran zanlı canlı yayında…Gülümsüyor !
Yok artık…F.B otobüsüne saldıran zanlı canlı yayında…Gülümsüyor !

Yok artık…F.B otobüsüne saldıran zanlı canlı yayında…Gülümsüyor !

Fenerbahçe otobüsüne yönelik saldırıya ilişkin her gün ilginç bir gelişme daha yaşanıyor. Zanlılarından Emre A, olayın hemen ardından Fenerbahçe otobüsünün yanına giderek yaşananları cep telefonuyla kaydetti. Ancak kendi görüntüsü, bu sırada kayıtta olan FB TV kameralarına takıldı. Yapılan röportajlarda arka planda gülümserken gözüken şüpheli rahat tavırlar sergiliyor.

Silahlı saldırının faili olarak yakalanan şahıslardan Emre A.’nın olayın hemen sonrasında Fenerbahçe otobüsünün yanında çekilmiş kamera görüntüleri ortaya çıktı. Planlanarak yapılan saldırıda gözcülük görevini üstlenen, Sarı-Lacivertli kafileyi Rize’den Sürmene’ye kadar takip edip, tüfekle ateş eden kuzeni Nihat S.’ye bilgi verdiği öne sürülen Emre A., FB TV’nin olay yerinde yaptığı çekimlerde arka planda görülüyor. Yapılan röportajlar esnasında çevrede dolaşan zanlının zaman zaman gülümsemesi ve rahat tavırlar sergilemesi dikkat çekiyor.

FACEBOOK’A YÜKLEDİ

Milliyet’te yer alan habere göre Emre A.’nın olay sonrası sosyal medyada paylaşımlar yaptığı da belirlendi. Olaydan 15 dakika sonra Facebook’ta “Fenerbahçe otobüsüne ateş açıldı Sürmene girişinde, yol kapalı” yazdığı görüldü. Tepki gösteren arkadaşları, yorumlarla olayı kınarken, Emre A. “Şoföre yazık, gerisine acımıyorum” diye yazdı. Ayrıca olaydan yaklaşık 1 saat sonrada kendi çektiği videoyu yükleyerek “Hak etmemişti şoför, olması gereken olmadı, günahı olmayan cezayı çekti” dediği görüldü.

Etiketler: