Perşembe , 21 Mayıs 2015
Anasayfa » Alt Manşet » Tecavüz mağduru,’Hakim amca..Beni azarlama’ diye mektup yazdı !
Tecavüz mağduru,’Hakim amca..Beni azarlama’ diye mektup yazdı !

Tecavüz mağduru,’Hakim amca..Beni azarlama’ diye mektup yazdı !

Akşam Gazetesi’nin haberine göre; Karaman’da 15 yaşındaki Z.C.ye tecavüz ettiği iddia edilen 8 şüphelinin “ilişkide rıza olduğu” gerekçesiyle beraat etmesi vicdanları sızlattı. Mahkemede kendini ifade edemeyen Z.C.nin davanın hakimine, “Hakim Amca” diye başlayan bir mektup yazdığı ortaya çıktı.

BENİM GÜCÜM BU ADAMA YETMEZ Kİ..”
Mektupta, Z.C. duygularını şöyle anlatıyor:

“Hâkim amca ben yaşadıklarımı utandığım için, bir de polisler ve siz bana inanmıyor gibi davrandığınız, alay ettiğiniz için anlatamıyorum. Her erkeğin bana tecavüz edeceğini sanıyor, korkuyorum. Hakimsin bir daha bana bağırma. Beni azarlamayın. 15 yaşında 38 kilo bir kızım. Benim gücüm bu adama yetmez ki karşı koyup onu yeneyim. Polisler de siz de beni suçladınız. ‘Neden karşı koymadın’ diye. Bu adamın benim üç katım kilosu ve gücü var. Bir erkekle benim gücümü nasıl bir tutuyorsunuz.”

SİZİ VİCDANINIZLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM
“Canlı cenaze gibiydim. Tek düşündüğüm bir an önce ölmekti. İntihar edecektim, beceremedim. Bu son ifademdir. Bana inanmayan, dalga geçer gibi davranan, aşağılayan mahkemenize gelmeyeceğim. Sizi adalet ve vicdanınızla baş başa bırakıyorum.”

Etiketler: