Cumartesi , 23 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Kadın yüreği !
Kadın yüreği !

Kadın yüreği !

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sevgililerin kavgası karakolda bitti. Gece yarısı yaptıkları kavga nedeniyle birbirleri hakkında şikayetçi olan çift, sabahın erken saatlerinde karakoldan çıkarak bindikleri taksi ile evlerinin yolunu tuttu. Gördüğü şiddet nedeniyle başına 7 dikiş atılan kadının, karakoldan çıktıktan sonra ayakta durmakta güçlük çeken erkeğe şefkati ve yürüyebilmesi için omuz vermesi dikkat çekti.

Bir ihbar üzerine iki sevgilinin kavga ettiği bilgisini alan polis, çiftin yanına geldi. Sevgilisi Rahşan B.’yi (37) döverek kafasından yaraladığı öne sürülen Metin U. (39) polis tarafından gözaltına alındı. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Metin U,. emniyet binasına gireceği sırada aldığı alkolün de etkisi ile kendisini yere attı. Yerde yuvarlanan Metin U. polis tarafından yerden kaldırılarak karakola alındı.

7 DİKİŞ ATILDI

Metin U.’nun darbeleri ile yaralandığı ileri sürülen Rahşan B. ise polis tarafından tedavisi için özel hastaneye götürüldü. Burada Rahşan B.’nin kafasına 7 dikiş atıldı. Tedavisi tamamlanan Rahşan B. ifadesi alınmak üzere polis merkezine getirildi.

DAYAKTAN YÜZÜ MORARDI

Rahşan B’nin hastane önünde çekilen bu fotoğrafını, kimliğinin belli olmaması ve daha fazla mağduriyet yaşamaması için buzladık. Ancak biz size genç kadının durumunu anlatalım: Sevgilisinden dayak yiyen Rahşan B’nin yüzünün sol tarafı morarmış durumda. Genç kadının gözleri ağlamaktan adeta kan çanağına dönmüş. Gözleri korku içinde… Üstelik kafasında sevgilisinin uyguladığı şiddet nedeniyle 7 dikiş var.Doktor raporu alınan çift, karakolda birbirlerinden şikayetçi oldu. Alınan ifadelerin ardından karakoldan ilk ayrılan Rahşan B. oldu. Gördüğü şiddet nedeniyle başına 7 dikiş atılan B.’nin erkek arkadışı Metin U.’ya sabah karakol çıkışında gösterdiği şefkat ve elinden tutup sarılması ve yürüyebilmesi için sağladığı destek dikkat çekti. Karakola geldiğinde normal şekilde yürüyen Metin U.’nun, sabah güçlükle yürüdüğü görüldü. Çift, hiçbir şey yaşanmamış gibi çağırdıkları taksi ile evlerinin yolunu tuttu.

CİHAN

Etiketler: