Perşembe , 21 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Paralel de tutmayınca annesine sığındı..Peki Özgecan’ın annesi ?
Paralel de tutmayınca annesine sığındı..Peki Özgecan’ın annesi ?

Paralel de tutmayınca annesine sığındı..Peki Özgecan’ın annesi ?

Özgecan Aslan’ın vahşice katledilmesinden sonra yazdığı inanılmaz çirkin mesajla bir anda herkesin büyük tepkisine neden olan Nihat Doğan inciler döktürmeye devam ediyor… Dün kendisine yönelik tepkileri  ‘paralel yapıya’ bağlayan ve 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonuna karşı çıktığı için linç edilmek istendiğini öne süren Doğan son çare annesine sığındı. Doğan annesiyle birlikte çekilmiş fotografını instagramda yayınlayarak bu kez şunları yazdı:

“Rabbim bize bir eza, bir cefa, bir musibet, bir imtihan bir bela vermemişse acaba Rabbim bizi sevmiyor mu?” diye ey sahipsizlerin sahibi yoksa beni unuttun mu diye gözyaşı döken garip bir kulum. Size yemin olsun ki bu büyük tuzak sonrası ve sınav sonrası 3 gündür mutluluk gözyaşları döküyorum, hele bir de erdiğiniz inanılmaz destek dua mutluluk gözyaşlarımı ikiye katladı.

Lakin şu melek yüzlü anamı mutsuzluktan ağlatmasaydınız iyiydi. Bana iftira atarak alnı secdeden kalkmayan bu anamı beş vakit ağlatan bütün şerefsiz haysiyetsiz olan kim varsa Rabb’ime havale ettim. Rabbim en güzel vekildir. Rabbim nasıl istiyorsa bildiği gibi yapsın, amin amin amin..Bu arada destekleri ile bana moral verip yanımda olanlarında Rabbim yanında olsun… Rabbim bu dünyada kime bir itibar verecekse, ona zerre kadar itibarsızlık verecek dünyada hiç bir güç yok.Göreceğiz bakalım batılın p.çleri mi güçlü bizi yıkacak yoksa sahipsizlerin sahibi bizim bu davada vekilimiz arş ı Alemin sahibi mi. Elinizde ne varsa çok daha fazla vurun, topunuzda tüfeğinizde vurun daha fazla linç edin daha fazla güçle saldırın, daha fazla çok daha fazla. Bütün dünya düşmanım olsun bize Allah yeter bize Allah yeter, bize Allah yeter.Oturun ve seyredin.Bilinki sizin dualarınızla var olmadım beddualarınızla ölmem.

İLGİLİ HABER

http://www.bahrainair.net/guncel/ahmet-hakandan-canli-yayinda-nihat-dogana-medya-maymunu/

http://www.bahrainair.net/manset/konustukca-batiyor-17-25-aralika-karsi-ciktigim-icin-linc-ediliyorum/

Etiketler: