Perşembe , 28 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Sıraya girdi, işçilerle yemek yedi
Sıraya girdi, işçilerle yemek yedi

Sıraya girdi, işçilerle yemek yedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin’de ziyaret ettiği bir cam fabrikasında işçilerle bir araya gelip birlikte yemek yedi.
Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Mersin milletvekili adayları ve bazı sivil toplum örgütleri yöneticileri ile toplantılar yapmak üzere geldiği Adana Havalimanı’nda parti yöneticileri ve adaylar tarafından karşılandı.

Kılıçdaroğlu ardından Mersin’de ilk olarak merkez Akdeniz İlçesi’ndeki Paşabahçe Cam Sanayi’ni ziyaret etti. Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı ve Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit ile milletvekili adaylarının da eşlik ettiği Kılıçdaroğlu, burada işçiler tarafından alkışlarla karşılandı.

Kılıçdaroğlu daha sonra 250 işçinin yemek yediği yemekhaneye geçti. Elinde tepsiyle işçilerle birlikte yemek sırasına giren Kemal Kılıçdaroğlu, menüdeki pirinç pilavı, kavurma, mercimek çorbası ve ayranı alarak işçilerin masasına oturdu. Kılıçdaroğlu, işçilerin yoğun ilgisi ve fotoğraf çektirmek istemesi nedeniyle sık sık yemeğine ara vermek zorunda kaldı.

 

Mustafa İNSAN-İbrahim MAŞE-Akif ÖZDEMİR-Tolunay DUMAN-Çağlar ÖZTÜRK/MERSİN, (DHA)RESIMID_15696241

RESIMID_15696251